Novinky

29.01.2012 00:14

výstavy,semináře,obchůdek....

Velmi se omlouvám za neaktualizaci našich stránek…To je tak,když se panička rozhodne k podnikání,že si konečně splní svůj sen a otevře  obchůdek s květinkama. A tak už nezbýval čas pomalu na nic jiného,než na zařizování ,nakupování,uklízení…  Nyní  jsem konečně trochu zpomalila tempo ,takže ihned doplním nějaké novinky,jistě už jste zvědaví,o co jsem Vás za tu dobu ochudila týkajíc se našich prtích holek.. 

Ze všeho nejdříve bych Vám chtěla popřát do nového roku 2012 ,ať každého hřeje štěstí na duši ,zdravíčko ať slouží na 100 procent a ať zažíváte ty nejklidnější a nejspokojenější  chvíle každým dnem.

V listopadu 2011 jsme se zúčastnili dvoudenní intenzivky Obedience pod vedením Kristýny Vojkovské.

Protože venku už byla zima a sychravo ,trénovali jsme v kulturním domě , bylo nás asi deset týmů a náramně jsme si to užili. Zaměřili jsme se na určité cviky  z kategorií OB – Z až 3 a pilovali jsme je do detailů. Obedience mě i holkám stále přirůstá k srdci víc a víc a po tomto semináři jsme ji zase o kus blíž. Tímto děkuju Kristě za skvělé dva dny ,které nám věnovala a dávala cenné rady J

Abychom neusli na vavřínech , hnedka po dvoudenním tréninku jsme odcestovali do Nitry na výstavu psů ,kde se nám velmi zadařilo a Lolinka – Eliška z Velfíku si odnesla krásná ocenění ,v sobotu ve třídě otevřená získala V1,CAC,BOB a další den ve své třídě získala V1,CAC. 

Od prosince 2011 holky dostaly krátkou pauzu kvůli zařizování toho mého obchůdku, ale i tak jsou moc spokojené, protože teď můžou chodit s paničkou do práce a pomáhají ji vítat nové zákazníky J

V novém roce jsem si naplánovala s Eš a Ló hned několik akcí,o zážitcích z nich Vám určitě příště zase brzy napíšu…

—————

25.10.2011 22:03

naše podzimní pejskaření...

O víkendu 15.10.-16.10. jsme se s holkama vůbec nenudily....V sobotu jsme vyrazily na zábavní kynologickou akci,nazvanou Polanecké štěkovytí ve společnosti našich milých kamarádů Kačky a kokříka Rendíka. Soutěžních týmů se účastnilo hojné množství,závodilo se ve třech disciplínách.Nejdřív poslušnost ve vytyčené trati s různýma překážkama,posléze tah ,pejsci měli za sebou připoutané sáňky a museli co nejrychleji překonat určenou vzdálenost v tomto spřežení..Lo i Eš statečně s pomocí lákadla párečku běžely ze všech sil, a poslední byla volná disciplína,ve které se předváděla šikovnost a souhra pejska a jeho pánečka.Sice jsme za celý den venku pěkně promrzli,ale i tak jsme si to užili ,poznali spoustu nových kamarádů a domů si odnesli supr zážitky a tašky plné dobrůtek a hraček .

Tady najdete pár fotek https://milan388.rajce.idnes.cz/stekovyti_Polanka_15.10._2011

No a v neděli nás,konkrétně tedy Lolinku a mne čekalo brzké vstávání a cesta do Polska na Národní výstavu. Cesta vcelku utíkala a já se hlavně modlila,ať svítí sluníčko a je teplo ,protože se vystavovalo venku na stadionu. Mé přání bylo vyslyšeno :-) a také čekání u kruhu nebylo zdlouhavé a už kolem dvanácté hodiny volali naše číslo. Nervičky trochu pracovaly,ale vyplatilo se,Lolinka si z výstavy odnesla krásné ocenění, výborná CAC , BOB !

—————

23.08.2011 22:38

Vítejte

Vítejte na našich stránkách, které jsme po dlouhém slibování konečně spustili. Ráda bych Vám zde představila naše dvě fenečky, zástupkyně plemene plemene Parson Russell Terrier - ASHLEY, vlastním jménem Celestýna z Buršických pastvin a LOLU, vlastním jménem Eliška z Velfíku. Doufáme, že se vám u nás bude líbit.

—————